STRATEJİK PARTNERLİK


NOBEL BIOCARE

Dental implantlar, CAD/CAM tabanlı kişiselleştirilmiş protezler üreten ve merkezi Zürih Havaalanı’nın yakınındaki İsviçre’ nin Kloten kentinde bulunan şirket; yenilikçi implant tabanlı dental restorasyonlar alanında Dünya lideridir. 1952’ den günümüze, 60 yıldan fazla süredir hizmetlerini yenilik ve AR-GE üzerine inşa etmiştir.

Nobel Biocare Türkiye ile United Dental arasında, Dijital Laboratuvar konusunda, stratejik partnerlik kurulmuştur.

Nobel Biocare’in dental pazardaki kapsamlı bilgisi, özel yaklaşımı ve gelişme kapasitesi ile birlikte, “United Dental” ’ in üretimdeki kalitesi ve esnekliği bu partnerliği, djital protetik çözümlerde global bir referas yapmaktadır.

Kalite bütüncül bir yaklaşım gerektirir, üretim ve hizmetlerimizin standartlarını, sizin kadar birlikte çalıştığınız şirket ve ürünler belirler. Bu çerçevede "United Dental" için, birlikte çalışacağı şirketlerin ve markaların alanlarında öncü olması vazgeçilmezdir. Ayrıca Ünitersitelerde konunun uzmanı ya da uzmanlığını yapan Diş Hekimlerine, literatür yayınını yapacakları çalışmalarında hiçbir bedel talep etmeksizin, laboratuvarımızın tüm malzeme ve ekipmanlarını kullanma imkanı sunmaktayız.

Laboratuvar profesyonelleri dental teknik bilgileri ve gereksinimleri, üniversiteler araştırma ve geliştirmeyi, global partnerler ise teknoloji ve hizmet altyapılarını sağlamaktadırlar. Birlikte hastaların genel deneyimlerini yükseltmeyi amaçlayan hastaya özel çözümler geliştirmekteyiz.

Bütün bu faktörler; çözümlerimizi ve üretimimizi dental sektöreki en iyi kalite standartlarına ulaştırmamızı sağlamaktadır.