SERTİFİKASYON


KAPSAMLI TASARIM & ÜRETİM HİZMETLERİ

"United Dental", bilimsel, teknik ve yenilikçi bir yaklaşımla teknolojisini, "Dijital Sistemlerde Mükemmelliği" arayan Diş Hekimlerine ulaştırmaktadır.

"United Dental" ileri teknolojili tarama, tasarım ve üretim makinalarına sahiptir. Ayrıca ikiyüzün (200) üzerinde implant platformuna entegre olabilen akıllı yazılımlar ve kullanılan biyouyumlu üretim malzemeleri, United Dental ürünlerini doğal dişlerden farksız kılar. Üretim süreçlerimiz, ISO 9001, 10002, 13485, 45001 ile uyumludur.

Üretim sırasında, sıcaklık, nem, titreşimler, alet aşınmaları ve cihaz kalibrasyonları gibi önemli faktörler takip ve kontrol edilmekte olup mükemmel sonuçlara ulaşılmaktadır. Uluslararası standartların üzerinde kurulan entegre tesis ile yeni nesil protezler tasarlanarak üretilmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hep en doğala ulaşmak için United Dental durmadan çalışlmaktadır.

Sizden gelen taleplere hızlı cevap verebilecek, çevreye duyarlı, sorunsuz çözümler sunabilmek için, pek çok kalite standartını içselleştirdik. Sahip olduğumuz uluslararası kalite sertifikalarının yanında yeni standartları uluslararası kuruluşlar ile birlikte belirliyoruz. United Dental olarak kalite standartizasyonları ile bilimsel çalışmaların tam destekçisiyiz.